Daily Mail: Young poprosił o odejście na wypożyczenie

628-390-young-2

Ashley Young nie jest zadowolony z ilości szans jakie otrzymuje w tym sezonie w barwach Manchesteru United. 31-latek poprosił Jose Mourinho o odejście na wypożyczenie – informuje Daily Mail.

Young jest bardzo popularną osobą w szatni Czerwonych Diabłów, jednak jest on zdesperowany, by znacznie częściej pojawiać się na boisku, niż ma to miejsce w obecnych rozgrywkach. Anglik po raz ostatni zagrał w listopadowym meczu ze Swansea.

Manchester United nie planował dokonywać już żadnych zmian w składzie w styczniowym oknie transferowym, ale klub zamierza rozważyć prośbę zawodnika. Na razie nie ma decyzji co do jego osoby, gdyż mówi się Jose Mourinho chciałby go zatrzymać na rozgrywki Ligi Europy i FA Cup.

Portugalczyk wcześniej wprawdzie zapowiedział, że poza Samem Johnstone’em, żaden inny piłkarz nie otrzyma zgody na odejście na wypożyczenie, jednak wiele wskazuje na to, że rozpatrzy on prośbę Younga.

Zainteresowanie piłkarzem United wciąż wyraża chińskie Shandong Luleng, lecz chętne na sprowadzenie go są też West Ham, West Brom, Watford, Crystal Palace i Swansea.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja