Mirror: Man Utd obiecał Griezmannowi numer 7

628-390-griezmann-2

Antoine Griezmann otrzymał zapewnienie ze strony Manchesteru United, że jeśli skusi się na transfer na Old Trafford, otrzyma legendarny numer 7, z którym grał między innymi jego idol, David Beckham – informuje The Mirror.

Francuz jest typowany jako cel numer jeden dla Czerwonych Diabłów w letnim oknie transferowym. Angielskie media coraz częściej podkreślają, że United jest pewne, iż uda im się sprowadzić Griezmanna i mieli oni deklarować chęć wpłacenia kwoty klauzuli zawartej w jego obecnym kontrakcie, która wynosi 100 milionów euro.

Napastnik Atletico Madryt wyrażał jakiś czas temu podziw dla byłego piłkarza klubu z Old Trafford, Davida Beckhama, o którym mówi, że jest jego idolem z dzieciństwa. Anglik występował w United z numerem 7, podobnie jak kilka innych legend klubu, z Erikiem Cantoną i Georgem Bestem na czele.

Griezmann jest też bliskim przyjacielem Paula Pogby, u którego boku deklarował ostatnio chęć gry w jednym zespole. Po odejściu z Manchesteru Memphisa Depaya, koszulka z numerem 7 jest ponownie wolna i ma ona czekać do lata na przyjście 25-latka.

Temat odejścia Francuza poruszył kilka dni temu też trener Atletico, Diego Simeone, który podkreślił, że jeśli jego piłkarz będzie chciał odejść, to nie zatrzyma go siłą.

Źródło:

The Mirror

Dyskusja