Gullit: Pogba musi nauczyć się na błędzie Depaya

628-390-pogbaa

Ruud Gullit ostrzegł Paula Pogbę, że jeśli nie skupi się na swoich codziennych obowiązkach w Manchesterze United, może go spotkać podobny los jak Memphisa Depaya, który nie sprostał oczekiwaniom na Old Trafford i w tym tygodniu odszedł do Olympique Lyon.

Pogba bardzo dużo czasu poświęca swojemu ubiorowi, nowym fryzurom i aktywności w mediach społecznościowych, podobnie jak Depay. Zdaniem Gullita jeśli Francuz w pełni nie poświęci się treningom i pracy dla klubu, może pójść w ślady Holendra.

Pogbę może spotkać w Manchesterze United to samo co Memphisa Depaya. On może być najdroższym piłkarzem Świata, ale to nie będzie miało znaczenia jeśli będzie poświęcał więcej czasu swojemu ubiorowi, kolorowi włosów czy mediom społecznościowym.

– Paul powinien spojrzeć na Memphisa i zdać sobie sprawę, że osiągnięcie sukcesu w Anglii i bycie na szczycie możliwe jest tylko jeśli co tydzień będziesz grał na miarę oczekiwań i poświęcisz wszystko swojej karierze.

– Nawet największe gwiazdy futbolu znają tę zasadę, że przede wszystkim trzeba dobrze grać dla swojego klubu i nie pozwolić by inne sprawy zajmowały Ci zbyt wiele czasu. To moja rada – powiedział Gullit.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja