Sytuacja kadrowa przed meczem z Stoke

jose-mourinho

Podczas konferencji prasowej przed meczem ze Stoke Jose Mourinho nie krył swojego zadowolenia, i jak sam przyznaje sytuacja kadrowa wygląda bardzo dobrze.

Sytuacja kadrowa Manchesteru United przed sobotnim spotkaniem przeciwko Stoke wygląda bardzo dobrze. Jedynym zawodnikiem z którego nie może skorzystać Jose Mourinho jest Eric Bailly, które obecnie przebywa na Pucharze Narodów Afryki wraz z reprezentacją Wybrzeża Kości Słoniowej.

Menadżer Manchesteru United przyznaje również, że nie skupia się na passie meczy bez porażki, która obecnie wynosi 17 spotkań, a ostatnim zespołem który znalazł sposób na pokonanie piłkarzy z Old Trafford było Fenerbahce Stambuł w jednym z spotkań Ligi Europy na początku listopada.

– Jest bardzo dobrze. Oczywiście są drobne problemy, ale to normalne jak w każdym zespole. Nasza sytuacja kadrowa wygląda naprawdę bardzo dobrze-przyznaje Jose Mourinho.

– Nie boję się o porażkę. Nie gramy tylko po to by nie przegrać kolejnego spotkania i przedłużyć serię bez porażki do 18 czy 20 spotkań.

– Zawsze chcemy wygrywać w każdym spotkaniu. Wychodząc na boisko gramy o 3 pkt, nawet kosztem porażki. Owszem to bardzo miło być niepokonanym przez tak długi okres, jednak dla nas liczy się zwycięstwo a nie bicie rekordu.

 

 

Źródło:

manutd.com

Dyskusja