Image default
Wypowiedzi

Nicholas: Memphis to słaba wersja Neymara

628-390-memphis-4

Memphis Depay to piłkarz starający się za wszelką cenę być w centrum uwagi, a Manchester United powinien być szczęśliwy, jeśli dostanie za jego transfer więcej niż 20 milionów funtów – powiedział jeden z ekspertów Sky Sports, Charlie Nicholas.

Lyon dogadał sie z United w kwestii kwoty odstępnego za Holendra, która po spełnieniu pewnych warunków ma wynieść 21,7 milionów funtów. Czerwone Diabły kupiły go w czerwcu 2015 roku za 25 milionów.

W programie Soccer Saturday emitowanym przez stację Sky Sports, poruszony został temat niepowodzenia Depaya na Old Trafford. Głos w jego sprawie zabrał między innymi jeden z ekspertów tej stacji, Charlie Nicholas.

Sprzedałbym go już w zeszłe lato. To osoba chcąca być w centrum uwagi. On był tylko zainteresowany swoim wizerunkiem w United. Mourinho nie lubi takich piłkarzy, zapytajcie Joe Cole’a.

– To słaba wersja Neymara. Gdy robi trik, nawet nie gubi rywala, tylko zostaje w miejscu by wykonać kolejny.

– Dziwi mnie tylko suma jego transferu do Lyonu. To pokazuje, że żaden z klubów Premier League nie był nim zainteresowany – powiedział Nicholas.

Memphis Depay przebywa obecnie w Lyonie, gdzie ma przejść badania lekarskie i sfinalizować swój transfer. Prezydent Olympique Lyon potwierdził wczoraj, że wszystkie szczegóły transferu powinny zostać dopięte w ciągu najbliższych 48 godzin.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka