Simeone: Nie przywiążę Griezmanna

628-390-griezmann-4

Antoine Griezmann jest w ostatnim czasie silnie łączony z letnim transferem do Manchesteru United. Trener Atletico Madryt, Diego Simeone odniósł się do tych spekulacji stwierdzając, że jeśli Francuz będzie chciał odejść, to nie zatrzyma go na siłę.

Napastnik Atletico wyrażał jakiś czas temu nadzieję, że pewnego dnia będzie mu dane zagrać w jednej drużynie z Paulem Pogbą, dodatkowo wychwalał Manchester United i wyraził podziw dla swojego idola, a zarazem legendy Czerwonych Diabłów, Davida Beckhama.

Media spekulują, że Griezmann ma być celem numer jeden dla klubu z Old Trafford, gdyż widzi się w nim długoterminowego następcę Wayne’a Rooneya. United zdaniem angielskiej prasy jest pewne sprowadzenia latem 25-latka, a suma jego transferu może wynieść około 100 milionów funtów.

Nie przywiążę nikogo, po prostu skupiam się na pracy dla dobra klubu. On [Griezmann] ma teraz niezwykły moment, dobrze pracuje, strzela bramki i jest w dobrej formie. To normalne, że chcą go najlepsze drużyny na Świecie. Nie jestem zaskoczony, że są to kluby, które są w stanie po niego sięgnąć – powiedział Simeone w odniesieniu do spekulacji dotyczących Griezmanna.

Źródło:

AS.com

Dyskusja