L’Equipe: Memphis uzgodnił warunki kontraktu z Lyonem

628-390-memphis-7

Memphis Depay uzgodnił warunki kontraktu indywidualnego z Olympique Lyon, lecz wciąż nie ma porozumienia pomiędzy francuskim klubem i Manchesterem United w kwestii kwoty jego transferu – informuje L’Equipe.

Lyon miał złożyć za Depaya już 3 oferty, w wysokości kolejno 12, 15 i 17 milionów euro, jednak wszystkie zostały odrzucone przez United. Zdaniem francuskiego dziennika, Olympique nie zamierza odpuszczać i w ciągu najbliższych dni ma wrócić z kolejną propozycją. Według angielskich i francuskich mediów, transfer Holendra powinien zostać sfinalizowany do końca tego tygodnia.

Memphis wyszedł w tym sezonie w pierwszym składzie Czerwonych Diabłów tylko w spotkaniu EFL Cup z Northampton Town, a z racji jego chęci opuszczenia Old Trafford, nie znalazł się w kadrze meczowej w 12 ostatnich meczach.

Jose Mourinho wytłumaczył wcześniej dlaczego pomija Depaya podczas ustalania składu na kolejne mecze:

Musze powiedzieć, że w kilku ostatnich miesiącach moje decyzje odnośnie Memphisa były spowodowane informacją, że chce on nas opuścić w styczniu i jeśli otrzymamy za niego odpowiednią ofertę, zaakceptujemy ją.

Źródło:

L'Equipe

Dyskusja