Delaney: Atletico pogodzone z odejściem Griezmanna do Man Utd

628-390-griezmann-3

Atletico Madryt jest pogodzone z odejściem Antoine’a Griezmanna do Manchesteru United w letnim oknie transferowym. Kwota transferu ma wynieść około 100 milionów funtów – informuje dziennikarz ESPN i The Independent, Miguel Delaney.

Zdaniem Delaneya, źródła w Madrycie i Manchesterze zgodnie twierdzą, iż Atletico jest świadome, że straci latem Griezmanna na rzecz United. Francuz ma kosztować klub z Old Trafford blisko 100 milionów funtów, z których około 40 milionów klub z Vicente Calderon chciałby przeznaczyć na transfer powrotny Diego Costy z Chelsea, który miałby zastąpić Francuza.

Od dłuższego czasu mówi się, że Griezmann jest celem numer jeden Czerwonych Diabłów. 25-latek miałby być długoterminowym następcą Wayne Rooneya, którego rola w zespole prowadzonym przez Jose Mourinho jest coraz mniejsza.

Wprawdzie Francuz prosił w mediach ostatnio, by nie pytano go więcej o kwestie transferu, to zarówno angielskie, jak i hiszpańskie gazety są zgodne, że Manchester United zagiął parol na niego i zrobi wszystko by sprowadzić Griezmanna na Old Trafford.

Źródło:

The Independent

Dyskusja