Zlatan po meczu z Liverpoolem

628-390-zlatan-8

Zlatan Ibrahimovic po raz kolejny udowodnił, że jest kluczowym graczem Manchesteru United. Szwed w 84. minucie zdobył gola na wagę jednego punktu.

Zdobyliśmy jeden punkt, ale dzisiaj nie byliśmy w najlepszej dyspozycji. To był mecz walki. Przegrywaliśmy 0:1 i przez długi czas musieliśmy gonić rywali. Na szczęście w końcu udało się wyrównać.

Popełnialiśmy proste błędy. Nie potrafiliśmy grać spokojnie, ponieważ rywale ciągle naciskali. Moim zdaniem przez całe spotkanie powinniśmy grać podobnie do naszego stylu z drugiej połowy.

W drugiej połowie byliśmy bardziej bezpośredni. Nie skupialiśmy się na budowaniu akcji od defensywy. Od razu nacieraliśmy na Liverpool i interesowała nas tylko ich bramka.

To była bardzo dobra wrzutka. Fellaini uderzył w słupek, ale Valencia dośrodkował po raz kolejny. Zostałem w polu karnym i starałem się zdobyć bramkę. To się opłaciło.

Chcieliśmy wygrać, ale to jest naszym celem w przypadku każdego spotkania. Chcemy zbliżać się do czołówki, ale 1:1 to dobry wynik. Nie przegraliśmy od 15 czy 16 spotkań, więc musimy grać tak dalej.