Jose: Musimy się pogodzić z remisem

628-390-mourinho-manutd-7

Manchester United zremisował 1:1 z Liverpoolem na Old Trafford. Zdobycie punktu sprawiło, że Czerwone Diabły tracą tylko dwa punkty do Manchesteru City.

To nie jest rezultat o który walczyliśmy, ale musimy go zaakceptować. W pierwszej połowie mieliśmy swoje szanse, ale to rywale zdobyli bramkę z rzutu karnego. W drugiej połowie zdominowaliśmy przebieg gry i stwarzaliśmy sobie okazje, ale dobrze bronili. Do tego ciągle szukali szansy do kontrataku. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na bardziej bezpośredni styl gry, ponieważ bronili się wieloma zawodnikami. Pod presją udało nam się wyrównać. Wydaje mi się, że jeśli mecz potrwałby kilka minut dłużej, to my wygralibyśmy. Byliśmy bardzo mocni mentalnie i musimy pogodzić się z rezultatem.