Bitwa o Anglię na remis

628-390-rooney-18Manchester United zremisował z Liverpoolem 1:1 na Old Trafford. Bramki zdobyli James Milner i Zlatan Ibrahimovic.

Wynik 1:1 jest wynikiem zasłużonym. Żadna z drużyn nie była w stanie w pełni zdominować przeciwnika. Obydwie strony miały swoje szanse, ale brakowało skuteczności. Dobre zawody zaliczył m.in. Wayne Rooney, który szukał gola, który umożliwi mu wysunięcie się na samodzielne prowadzenie w rankingu najlepszych strzelców Manchesteru United.

MANCHESTER UNITED 1:1 LIVERPOOL

Ibrahimovic 84′ – Milner 27′ (P)

Wynik spotkania w 27. minucie otworzył James Milner. Anglik wykorzystał rzut karny, który sprokurował Paul Pogba zagraniem ręką w polu karnym. Warto zauważyć, że to nie były najlepsze zawody w wykonaniu najdroższego piłkarza świata.

Sześć minut przed upłynięciem regulaminowego czasu gry wynik wyrównał Zlatan Ibrahimovic. Szwed najlepiej odnalazł się w zamieszaniu po uderzeniu w słupek Fellainiego.

Manchester United: De Gea – Valencia, Rojo, Jones, Darmian (Fellaini 76′) – Carrick (Rooney 45′), Herrera, Martial (Mata 65′), Pogba, Mkhitaryan – Ibrahimovic

Liverpool:  Mignolet – Alexander-Arnold, Klavan, Lovren, Milner – Wijnaldum, Can, Henderson – Lallana, Origi (Coutinho 61′), Firmino

Z dokładnym przebiegiem meczu możecie zapoznać się TUTAJ.