The Sun: United przedłuży kontrakt De Gei

628-390-degea-6

Władze Manchesteru United chcą skorzystać z opcji przedłużenia obecnej umowy Davida De Gei o kolejny rok, w wyniku czego został by on na Old Trafford do 2020 roku – informuje The Sun.

26-latek jest nadal celem transferowym Realu Madryt i pozostały mu już tylko dwa lata kontraktu, dlatego Jose Mourinho chce skorzystać z opcji zawartej w jego umowie i przedłużyć ją o kolejne 12 miesięcy.

Po sadze transferowej Hiszpana, który latem 2015 roku był o krok od przenosin do Realu, tuż po zamknięciu okna transferowego podpisał on nową 4-letnią umowę z Czerwonymi Diabłami, z opcją przedłużenia o kolejny rok.

Pensja Hiszpana ma również wzrosnąć ze 180 tysięcy na 200 tysięcy funtów tygodniowo, co uczyni go jednym z najlepiej opłacanych piłkarzy w Premier League.

Klub zamierza latem skorzystać z opcji przedłużenia umowy Davida. Dostanie on też podwyżkę. To od kilku lat jeden z najlepszych bramkarzy na Świecie. Nie powinno być problemu, ale klub chce go zatrzymać jeszcze przez wiele lat – powiedziało dla The Sun źródło związane z klubem z Old Trafford.

Źródło:

The Sun

Dyskusja