Image default
Wypowiedzi

Jose: Pogba może zostać kapitanem United

628-390-pogba-manutd-9

Jose Mourinho powiedział, że Paul Pogba może w przyszłości zostać kapitanem Manchesteru United, argumentując to tym, że ma on wszystkie cechy potrzebne do założenia opaski kapitańskiej.

Pogba udanie wszedł w sezon na stałe zadomawiając się w drugiej linii Czerwonych Diabłów i będąc wśród trójki nominowanych do tytułu Piłkarza Grudnia. Wpływ na to z pewnością miały ważne bramki, które zdobył w spotkaniach z Crystal Palace i Middlesbrough.

Mówiąc na konferencji prasowej przed meczem z Liverpoolem, Jose Mourinho w samych superlatywach wypowiadał się o Francuzie, ale dodał, że nie powinno się na niego nakładać dodatkowej presji.

Zapytany, czy Pogba ma odpowiednią jakość, by być w przyszłości kapitanem United, Portugalczyk odpowiedział:

– Moim zdaniem ma. Ma charyzmę, ambicje, mentalność i to wielki profesjonalista, dlatego moim zdaniem ma. Będąc młodym i mając wszystkie potrzebne cechy, myślę, że może on zostać kapitanem.

– To niesprawiedliwe, gdy mówi się, że piłkarz musi dominować. On gra niesamowicie dobrze, nie ma co do tego wątpliwości, ale drużyna też gra bardzo dobrze. To czego oczekuję to dobra gra całej drużyny, a od Paula takiej gry, jaką regularnie prezentuje.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka