Cantona: Zlatan powiedział im by ssali kule – szacunek!

628-390-zlatan-8

Eric Cantona, który do dziś jest nazywany „Królem Old Trafford”, cieszy się, że Zlatan Ibrahimović kontynuuje jego walkę z dziennikarzami i pokazuje mocny charakter w Manchesterze.

Zdaniem Francuza, Ibrahimović poprzez swój charakter i doskonałą grę już teraz zapracował sobie na miano „naturalnego dziedzica” legendarnego piłkarza Czerwonych Diabłów.

Tuż po transferze Szweda na Old Trafford, Cantona ostrzegł go, że Król na Old Trafford jest tylko jeden, na co w odpowiedzi usłyszał, że Zlatan zamierza być Bogiem Manchesteru.

Legendarny Francuz już teraz jest pod wrażeniem postawy Ibrahimovicia, co podkreślił nazywając go swoim naturalnym następcą.

W 2017 roku, po długim panowaniu, w końcu przekazuję mój zaszczytny tytuł najbardziej natarczywego piłkarza w stosunku do dziennikarzy. Zlatan to mój naturalny sukcesor i od teraz przejmuje berło. Ja nie pieprzyłem się z dziennikarzami, ale żadnemu nie powiedziałem „ssij kule”. Szacunek! – przekazał Cantona, który jest obecnie Samozwańczym Komisarzem Futbolu dla Eurosport.

Ibrahimović po dobrym początku, a następnie serii kilku słabszych meczów, ponownie imponuje w ostatnim czasie formą, czym ostatecznie zamknął usta krytykom. Szwed w 28 meczach w tym sezonie zdobył już 18 goli i zanotował 6 asyst.

Źródło:

Goal.com

Dyskusja