Image default
Wypowiedzi

Smalling: Jesteśmy pewni swego przed meczem z Liverpoolem

628-390-smalling-5

Chris Smalling w wywiadzie dla MUTV przyznał, że każde kolejne zwycięstwo dodaje pewności siebie i wiarę w własne umiejętności, co może mieć istotne znaczenie przed niedzielnym pojedynkiem z Liverpoolem na Old Trafford.

Zwycięstwem 2:0 przeciwko Hull w pierwszym spotkaniu półfinałowym rozgrywek EFL Cup, Manchester United odniósł 9 zwycięstwo z rzędu we wszystkich rozgrywkach, wydłużając serię meczów bez porażki do 15.

Środkowy obrońca Manchesteru United oraz reprezentacji Anglii przyznaje, że wraz z kolejnym wygranym meczem rośnie również wiara w własne możliwości, a morale zespołu są na wysokim poziomie.

– Przed meczem z Reading wiedzieliśmy, że czekają nas bardzo ważne trzy spotkania w różnych rozgrywkach. Każde kolejne zwycięstwo daje nam coraz większą wiarę w własne umiejętności. Może mieć to ogromne znaczenie w dalszej części sezonu.

– Teraz koncentrujemy się na najbliższym spotkaniu. Mamy kilka dni by jak najlepiej się przygotować do spotkania z Liverpoolem. Musimy dokładnie przeanalizować rywala, by poznać jego atuty i skupić się na naszych mocnych stronach. Wszyscy są świadomi, że ten mecz może mieć kluczowe znaczenie w końcowej tabeli.

Chris Smalling nie może zaliczyć do udanych startu rozgrywek z powodu kontuzji palca, która wykluczyła go z gry przez 2 miesiące.

– Początek sezonu był dla mnie frustrujący, ponieważ nie mogłem grać. Teraz czuję się już dobrze, mamy przed sobą wiele meczów i mam nadzieję, że odegram swoją rolę i nadal będę dostawał szanse.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka