Image default
Wypowiedzi

Pogba: Zakończmy to w pierwszym meczu

628-390-pogba-11

Paul Pogba z optymizmem podchodzi do rywalizacji EFL Cup z Hull. Jak sam przyznaje, United musi zagrać jak najlepiej w pierwszym meczu na Old Trafford i tym samym uzyskać wynik, który praktycznie zapewni awans do finału, tak by rewanż był tylko formalnością.

Forma popularnych Tygrysów w ostatnim czasie jest daleka od optymalnej i o czym świadczy ostatnie miejsce w Premier League. Jednak mecz przeciwko Hull wcale nie musi być spacerkiem dla piłkarzy United, o czym przekonali się podczas ligowej rywalizacji. Dopiero bramka Marcusa Rashforda w ostatnich minutach spotkania zapewniła 3 punkty wówczas 3 punkty.

Paul Pogba w rozmowie dla MUTV przyznaje, że wszyscy są świadomi klasy rywala i muszą zagrać na wysokim poziomie by uzyskać wynik, który znacząco przybliży United do finału.

– Oczywiście jest to mecz, który chcemy wygrać jak każdy inny. Jesteśmy w półfinale, jednak chcemy awansować do finału i wygrać ten puchar. Ten mecz jest tym bardziej ważny dla nas, ponieważ gramy go na swoim stadionie i chcemy uzyskać taki wynik by rewanż był już tylko formalnością – przyznaje Paul Pogba.

– Gramy ostatnio naprawdę dobrze. Musimy wyjść skoncentrowani i zagrać na 100% naszych możliwości. Zawsze chcę wygrywać i odnosić sukcesy, bo gdyby tak nie było, to gra nie miałaby sensu. Chcę  zdobyć z United swoje pierwsze trofeum i jeśli nadarza się taka możliwość to musimy ją wykorzystać.

– W meczu przeciwko Reading menadżer postanowił dać mi wolne. Grałem ostatnio bardzo dużo, więc ta decyzja również była dla mnie bardzo korzystna. Oczywiście byłem w każdej chwili gotowy wejść i pomóc drużynie gdyby zaszła taka potrzeba – zakończył Francuz.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka