Mourinho po meczu z Hull City

628-390-mourinho-manutd-8

Jose Mourinho miał mieszane uczucia po wygranym 2-0 meczu z Hull City. Jego zdaniem, zarówno piłkarze, jak i kibice zawiedli w pierwszej połowie i sytuacja ta nie może się powtórzyć w niedzielnym starciu z Liverpoolem.

– W pierwszej połowie piłkarze mogli zagrać lepiej, ja mogłem się zachować lepiej, fani też. W drugiej połowie wszyscy pokazaliśmy się z lepszej strony. W niedzielę stadion musi lepiej się zachowywać, piłkarze też muszą zaprezentować się lepiej. Mój przekaz do kibiców jest taki, by nie przychodzili do teatru, ale na mecz i by uczestniczyli w nim z nami – powiedział Portugalczyk.

Menadżer Czerwonych Diabłów odniósł się też do informacji mediów o finalizacji transferu Morgana Schneiderlina do Evertonu.

Przed meczem Pan Woodward powiedział mi, że transfer jest niemal sfinalizowany. Jestem smutny i szczęśliwy. Smutny, ponieważ odchodzi, a mógł być jedną z opcji, a szczęśliwy, bo ma to czego chciał – dodał.

Mourinho został też zapytany czy Zlatan Ibrahimović wróci na mecz z Liverpoolem, na co odparł, że spodziewa się powrotu Szweda. Dodatkowo Portugalczyk poinformował, iż Marcos Rojo raczej nie ma szans na grę w niedzielnym hicie.

Źródło:

Twitter

Dyskusja