Poważne problemy defensywne Hull przed meczem z United

628-390-dawson-hull-city

Nowy menadżer Hull City, Marco Silva przekazał, że jego zespół przechodzi poważny problem defensywny przed wtorkowym meczem EFL Cup z Manchesterem United. Goście na mecz na Old Trafford przyjadą beż żadnego ze swoich podstawowych obrońców.

Po ostatnim meczu ze Swansea, na listę kontuzjowanych dołączył kapitan Hull, Michael Dawson, w wyniku czego nie zagra on w jutrzejszym spotkaniu. Oprócz niego w ekipie Tygrysów zabraknie Curtisa Daviesa (kontuzja ścięgna podkolanowego) i Ahmeda Elmohamady’ego (wyjechał na Puchar Narodów Afryki). Kontuzjowani od dłuższego czasu są też Alex Bruce i Moses Odubajo.

Do treningów po urazie biodra wrócił dziś Harry Maguire, ale mało prawdopodobne jest by był on gotów na mecz z United.

Mieliśmy dwóch pomocników na środku obrony w meczu ze Swansea, a to nie jest normalne – powiedział Silva. Dawson przejdzie badania, które pokażą jak poważny to uraz, ale na pewno nie zagra jutro.

Chcemy by wynik przed rewanżem był nadal otwarty i taki jest właśnie nasz cel na ten mecz, jednak tak samo jak to spotkanie jest ważne dla nas, tak samo i dla United, dlatego to będzie bardzo trudne zadanie – dodał menadżer Hull.

Źródło:

ESPN

Dyskusja