Image default
Wypowiedzi

Mourinho: United może przedłużyć karierę Rooneya

628-390-rooney-13

Menadżer Manchesteru United Jose Mourinho przyznaje, że klub wciąż może liczyć na Wayne Rooneya i tym samym powinien zostać na kolejne lata na Old Trafford.

Jose Mourinho jest oczywiście świadom, że Wayne Rooney swoje najlepsze lata w karierze ma już za sobą, jednak wciąż uważa kapitana reprezentacji Anglii za ważny element swojego zespołu.

31-letni Wayne Rooney strzelając bramkę przeciwko Reading w rozgrywkach Pucharu Anglii wyrównał rekord Sir Bobby Charltona w ilości zdobytych goli dla Manchesteru United.

– Zawsze jest przykro patrzeć, gdy czyjaś kariera zbliża się ku końcowi. Czasu nie da się oszukać i nie jesteśmy w stanie go zatrzymać.

– Jednak gdy odpowiednio dbasz o swój organizm, masz wsparcie swojej rodziny oraz twój menadżer zdaje sobie sprawę, że twój organizm potrzebuje więcej czasu niż wcześniej to można opóźnić decyzję o zakończeniu kariery.

– To jak długo z nami zostanie zależy od niego. Ja tego nie wiem bo nie znam motywacji jaką się kieruje, jednak wierzę że z nami jeszcze pozostanie na kolejne lata.

Podobne artykuły

Solskjaer po meczu z Evertonem

Mateusz Motyka

Zaha: Manchester United chciał mnie złamać

Adrian Bączyk

Mourinho: United dobrało złą taktykę na mecz z Barceloną

Adrian Bączyk