Rooney: Jestem dumny z moich osiągnięć

628-390-rooney-15

Wayne Rooney wyrównał rekord strzelecki Sir Bobby’ego Charltona w trakcie wygranego 4:0 spotkania z Reading w trzeciej rundzie FA Cup.

Zagraliśmy naprawdę dobrze. Strzeliliśmy aż cztery bramki, ale Reading nie grało źle. Dobrze radzą sobie w Championship, a dla nas to była okazja, aby zagrać z nowym rywalem. Jesteśmy zadowoleni ze zwycięstwa i ilości zdobytych bramek.

Jestem dumny z wyrównania rekordu Sir Bobby’ego Charltona. Manchester United to ogromny klub, więc dzierżenie rekordu jest niesamowitym doświadczeniem. Sama możliwość gry tutaj to ogromne wyróżnienie, a zrównanie się w liczbie bramek z Sir Bobbym Charlotem to spełnienie najskrytszych marzeń. Mam nadzieję, że wkrótce zdobędę kolejną bramkę i na stałe zapiszę się w historii Manchesteru United.

Nie wyobrażałem sobie siebie na szczycie listy strzelców United. Nigdy nie myślisz aż tyle lat wprzód. Jestem tutaj już wiele lat i każdy rok sprawiał mi radość. Manchester United jest częścią mojego życia od kilkunastu lat, więc cieszę się, że ja jestem częścią historii ważnego dla mnie zespołu.

Oczywiście możliwość wyrównania rekordu na Old Trafford to coś wyjątkowego. Kolejne dwa mecze również gramy u siebie, więc liczę, że pobiję rekord właśnie przed fanami Manchesteru United.

Mimo wszystko najważniejszy jest wynik zespołu. Graliśmy w zmienionym składzie, ale zmiennicy pokazali, że są gotowi do gry.

Źródło:

YouTube

Dyskusja