United nie chce powrotu Patrice’a Evry

628-390-evra

Manchester United nie zamierza sprowadzać swojego byłego piłkarza, Patrice’a Evry, a także prawdopodobnie nie dokona żadnego wzmocnienia składu w styczniowym oknie transferowym – donosi Daily Mail.

35-latek jest bardzo popularną osobą wśród piłkarzy oraz pracowników klubu z Old Trafford i on sam chętnie zakończył by karierę właśnie w Manchesterze.

Jose Mourinho nie zamierza jednak sprowadzać Francuza i chce dać drugą szansę wracającemu do pełnej sprawności Luke’owi Shaw’owi. Anglik od początku sezonu ma kiepskie relacje z portugalskim menadżerem, który nawet publicznie skrytykował swojego podopiecznego za brak poświęcenia dla drużyny.

Mimo braku zainteresowania ze strony United, nie wykluczone jednak, że Patrice Evra wróci na boiska Premier League, gdyż jego sytuacje monitoruje Sunderland, który chciałby wypożyczyć piłkarza Juventusu Turyn.

W obliczu przeciągających się rozmów z Benficą Lizbona na temat transferu Victora Lindelofa, władze United zaczynają tracić cierpliwość i prawdopodobnie zaprzestaną oni starań o Szweda, nie dokonując innych wzmocnień składu.

Źródło:

Daily Mail

Dyskusja