Image default
Transfery

The Sun: Man Utd rozpoczął rozmowy z Griezmannem

628-390-griezmann-2

Manchester United obiecał Antoine Griezmannowi takie same zarobki, jakie inkasuje Paul Pogba. Przedstawiciele klubu z Old Trafford rozpoczęli w tym tygodniu rozmowy z Francuzem i pozostają pewni finalizacji transferu – informuje „The Sun”.

United chce dać Griezmannowi zarobki w wysokości 220 tysięcy funtów tygodniowo plus takie same dodatki, jakie otrzymuje Paul Pogba. Szefostwo Czerwonych Diabłów miało zadeklarować przedstawicielom Francuza, że w przypadku przenosin do Manchesteru, będzie on mógł liczyć na dokładnie takie same przychody co Pogba.

Atletico Madryt jest zdeterminowane, by w przypadku ewentualnej sprzedaży swojego piłkarza otrzymać pełną kwotę klauzuli zawartej w jego kontrakcie, która wynosi 86 milionów funtów, co nie powinno jednak dla United stanowić większego problemu.

Griezmann kilkukrotnie wypowiadał się bardzo pozytywnie na temat Manchesteru United, swojego idola i byłego piłkarza Czerwonych Diabłów, Davida Beckhama, a także możliwej gry u boku swojego przyjaciela, Paula Pogby.

Wprawdzie Francuz w tym tygodniu zwrócił się do dziennikarzy, by nie pytali go więcej o jego przyszłość, to nie zaprzeczył on swojemu ewentualnemu odejściu z Atletico w letnim oknie transferowym.

Podobne artykuły

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a

PSG liczy na sprowadzenie De Gei za darmo

adi87a