Memphis zostanie na Old Trafford do końca sezonu?

628-390-memphis-4

Manchester United nie chce zgodzić się na wypożyczenie Memphisa Depaya, a wysoka kwota ewentualnego transferu plus pokaźne zarobki Holendra mogą stanowić barierę nie do przejścia dla zainteresowanych klubów – informuje The Telegraph.

Klub z Old Trafford sprowadzając Depaya latem 2015 roku, zapłacił za niego PSV Eindhoven 25 milionów funtów i w przypadku jego odejścia, liczy na zwrot większości z tej kwoty.

Holender chce opuścić United, o czym informował wcześniej Jose Mourinho, lecz kwota odstępnego w wysokości około 20 milionów funtów w połączeniu z tygodniówką na poziomie 90 tysięcy funtów tygodniowo mogą sprawić, że 22-latek pozostanie w obecnym klubie do końca sezonu.

Menadżer Czerwonych Diabłów przekazał podczas jednej z konferencji prasowych, że Sam Johnstone, który przeniósł się wczoraj do Aston Villi, będzie jedynym piłkarzem, który uda się w styczniu na wypożyczenie i nie wygląda na to, by Portugalczyk miał zmienić zdanie.

Największe zainteresowanie Depayem wyraża menadżer Evertonu, Ronald Koeman, który jednak preferowałby wypożyczenie niż transfer definitywny skrzydłowego United. Oprócz Holendra, menadżer The Toffees liczy na sprowadzenie na Goodison Park Morgana Schneiderlina.

Źródło:

The Telegraph

Dyskusja