Neville: Drużyna Mourinho zaczyna przypominać stary Manchester United

628-390-neville-siralex

Gary Neville przyznaje, że strata Czerwonych Diabłów może być zbyt duża, by walczyć w tym sezonie o tytuł mistrzowski, ale widzi zdecydowaną poprawę w grze, czym przypomniał mu się dawny Manchester United.

Drużyna z Old Trafford w tym sezonie zremisowała aż 6 meczów, w których była stroną przeważającą, co może okazać się kluczowe w walce o tytuł.

Poniedziałkowa wygrana United nad West Hamem była 6 zwycięstwem z rzędu w Premier League. Do liderującej Chelsea Londyn podopiecznym Mourinho brakuje jednak aż 10 oczek, natomiast do drugiego Liverpoolu, z którym United rozegra następny ligowy mecz już tylko 5.

Oni prawdopodobnie sami  postawili sobie poprzeczkę zbyt wysoko, jest zbyt wiele do nadrobieniaIch następny mecz w lidze jest bardzo ważny. Mecz przeciwko Liverpoolowi może pokazać jakie ambicje w tym roku powinno mieć United. Myślę, że jeśli wygrają ten mecz, pokażą jak bardzo są niebezpieczni. Będą iść w górę i grać coraz lepiej – powiedział Gary Neville.

– Zespół jest lepszy, ma więcej arogancji, więcej osobowości, a w dwóch ostatnich meczach zaczął coraz bardziej przypominać stary Manchester – dodał były obrońca United.

Źródło:

goal.com

Dyskusja