Griezmann: Nie pytajcie mnie więcej o moją przyszłość!

628-390-griezmann-3

Antoine Griezmann  w związku z nasilającymi się informacjami o możliwym transferze do Manchesteru United jest w ostatnim czasie zasypywany pytaniami dotyczącymi jego przyszłości. Francuz jest już zmęczony tym tematem i zaapelował, by nie nie pytano go więcej o jego przyszłość.

Napastnik Atletico Madryt ma być jednym z głównych celów transferowych Jose Mourinho w letnim oknie transferowym. Zainteresowanie 25-latkiem wyrażają też Manchester City i Chelsea.

Francuz podkreślił jednak, że jest szczęśliwy w Atletico i nerwowo zareagował, gdy po raz kolejny został zapytany o to, gdzie będzie grał w kolejnym sezonie.

Jestem bardzo szczęśliwy w Atletico. Jestem dumny grając dla tych fanów, z tymi piłkarzami i dla tego trenera. Chcę spróbować odpłacić zaufanie i opiekę, którą ludzie w Atletico zawsze mi okazywali.

– Nie lubię tego pytania, nie zadawajcie mi go w przyszłości, ponieważ piłkarzy takich jak Cristiano, Messi czy Bale nikt nie pyta, co się wydarzy w przyszłym roku i gdzie będą grać.

– Dlatego ja też nie lubię gdy mnie o to pytają. Jestem szczęśliwy i cieszę się swoim pobytem w Atletico, nie pytajcie mnie więcej o moją przyszłość – powiedział Griezmann.

Dyskusja