Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Podjąłem dobrą decyzję

628-390-mourinho-manutd-7

Manchester United pokonał West Ham United 2:0, jednak nie był to łatwy mecz dla Czerwonych Diabłów. Niżej znajdziecie wypowiedź Mourinho dotyczącą dzisiejszego spotkania.

Zdobycie pierwszej bramki nie było łatwe, ale zawsze tak jest, jeśli grasz na wyjeździe przeciwko czterdziestu tysiącom gardeł. West Ham grał w osłabieniu, jednak przewaga własnego boiska dodała im skrzydeł. Mimo przewagi jednego zawodnika musieliśmy wykazać się umiejętnością podejmowania odpowiednich decyzji i wizją na przebieg gry.

– To był trudny mecz również ze względu na zmęczenie. Na szczęście na ławce rezerwowych miałem „amunicję”. Mata i Rashford pomogli nam dzisiaj, ale także w ostatnim meczu przeciwko Middlesbrough. Czas zwiększonej intensywności to doskonała okazja do wykazania się rezerwowych. Potrzeba nam takich zawodników.

– Przed spotkaniem zastanawiałem się, czy nie dać im szansy od 1. minuty, ale postanowiłem, że lepiej sprawdzą się, gdy wszyscy będą zmęczeni. Jak się okazało podjąłem dobrą decyzję – powiedział Mourinho po meczu.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka