Image default
Inne

Bluzy United Classic dla każdego fana Czerwonych Diabłów

mufc-bluza

Zachęcamy wszystkich fanów Manchesteru United do zainwestowania w niezwykłą bluzę, który każdy kibic United powinien mieć w swojej szafie. Polski producent i super jakość.

Współpraca ze świeżą marką Tootkey zaowocowała stworzeniem projektu bluzy classic i urzeczywistnieniem całego przedsięwzięcia, realizując produkcję, co z pewnością wielu ucieszy. Jesteśmy pewni, że nie jesteśmy jedynymi fanami estetycznej prostoty w odpowiedniej jakości materiale, dlatego klasyka w takim wydaniu spodoba się nie tylko nam.

Decydujemy się na akcję błyskawiczną, aby bluza była jak najszybciej u zamawiających. Na czym to polega? Zapisy potrwają tylko do końca dzisiejszego dnia (tj. czwartek, 29 grudnia, godz. 23:59). Każdy zainteresowany jednak powinien spokojnie zdążyć.

Koszt bluzy to 149zł, jednak dla użytkowników serwisu poniżej zostanie umieszczony kod rabatowy, uprawniający do obniżenia ceny o 10zł. Bardzo istotnym i interesującym faktem z pewnością jest to, że cała produkcja odbywa się w Polsce z wielką starannością i troską o każdy detal.

Aby obniżyć wartość zamówienia o 10zł należy w polu „Mam kupon rabatowy” przy dokonywaniu zakupu wpisać kod: redunited. Kod rabatowy jest ważny tylko do czwartku, 29 grudnia, po tym czasie jego ważność już wygasa.

Bluzę można zamówić bezpośrednio KLIKAJĄC W TEN LINK

Bluzy zostaną wyprodukowane w limitowanym nakładzie, choć oczywiście wszystkie osoby składające zamówienie do 29 grudnia mają pewność, że swój egzemplarz otrzymają. Realizacja wysyłek nastąpi natomiast od 20 stycznia (około 13-14 dni roboczych szacunkowo).

o_tootkey2

Nabycie bluzy możliwe jest pod TYM LINKIEM

Bluzy są konstruowane od zupełnych podstaw, ich szyciem zajmą się polskie szwaczki w łódzkim zakładzie. Odzież jest poddawana ścisłej surowej kontroli jakości. Zarówno bawełna, jak i wszystkie mniejsze
elementy są wyrobem polskim. Niektóre osoby, zwłaszcza te nie mające nigdy wcześniej nic wspólnego z rodzimymi produktami, z pewnością odczują nową jakość. Gramatura: 360g/m2.

Więcej szczegółów, jak tabela rozmiarów, w podanym wyżej linku. Zamówienia można także składać na maila: kontakt@tootkey.pl.

Podobne artykuły

Podsumowanie przygody Ibrahimovicia w United

Mateusz Motyka

Sky Sports: Alexis z wyrokiem za defraudacje podatkowe

Mateusz Motyka

Yeovil Town – Man Utd w 4 rundzie FA Cup!

adi87a