Image default
Wypowiedzi

Jose: Jestem nieszczęśliwy w Manchesterze? Gówno prawda!

628-390-mourinho-14

Jose Mourinho odpowiedział na pojawiające się informacje, że w odróżnieniu od Londynu, w Manchesterze nie jest on szczęśliwy. Portugalczyk określił te doniesienia dosadnym „gówno prawda!„.

Menadżer Czerwonych Diabłów mieszka na co dzień w hotelu Lowry w Manchesterze i raz w tygodniu udaje się do Londynu, by pogodzić swoją pracę z życiem prywatnym, spotykając się z rodziną.

Nie przechodzę do miast, by je podziwiać, ale by pracować – powiedział Jose w wywiadzie dla United We Stand.

Jeśli chciałbym cieszyć się z miejsca, w którym przebywam, poleciałbym do Los Angeles i chodziłbym codziennie na plażę. Jestem tu by pojawić się codziennie o 9 rano w ośrodku treningowym i skończyć dzień pracy o 19.

Ludziom, którzy wpadli na pomysł, że jestem tu nieszczęśliwy w Manchesterze, a szczęśliwy byłem w Londynie odpowiadam, że to gówno prawda!

Moja rodzina jest w Londynie, ponieważ moja córka jest na Uniwersytecie, a mój syn gra dla Fulham. Nie mogę od nich oczekiwać, by wyjechali za mną, oni mają swoje życie i są w takim wieku, że mogą decydować w jakim kierunku chcą podążyć.

Gdy tylko mogę, co tydzień staram się poświecić jeden dzień udając się do Londynu, by zjeść obiad z rodziną – zakończył Mourinho.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka