Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Kocham mecze w Boxing Day

628-390-mourinho-9

Jose Mourinho powiedział, że kocha pracować w Boxing Day, ponieważ to nagroda dla fanów Manchesteru United, którzy mogą na stadionie i przed telewizorami oglądać grę swojej ukochanej drużyny.

Czerwone Diabły przygotowują się obecnie do meczu z Sunderlandem w Premier League, co oznacza, że zawodnicy odbędą trening w pierwszy dzień Świąt Bożego Narodzenia, po czym udadzą się do hotelu, gdzie z dala od rodzin spędzą resztę tego dnia.

Mimo tego Jose Mourinho podkreślił, że zarówno on, jak i piłkarze Manchesteru United zdają sobie sprawę jak ważne dla kibiców Czerwonych Diabłów są mecze rozgrywane w Święta.

Kocham to! Wiem, że nasze rodziny nie spędzą tego czasu z nami, ale oni nas kochają. Znają nas, naszą naturę i wiedzą, że jesteśmy szczęśliwi grając w futbol i dając ludziom, którzy kochają futbol coś wyjątkowego w okresie, w którym niemal żaden inny kraj nie daje kibicom meczów piłkarskich – powiedział Mourinho w piątek dla MUTV.

Na koniec więc rodziny są szczęśliwe, ponieważ my jesteśmy szczęśliwi. Osobiście bardzo to lubię, dla mnie Boxing Day to wyjątkowy dzień do pracy, w którym dajemy ludziom to co kochają.

My wszyscy wiemy, że ten kraj jest zakochany w futbolu, Manchester jest zakochany w Manchesterze United, a ja jestem bardziej niż szczęśliwy, że pracuję w Boxing Day – dodał Jose.

Podobne artykuły

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka

Mourinho wskazał problemy Manchesteru United

Mateusz Motyka