Image default
Klub

Mourinho: Zlatan zakończy karierę na Old Trafford

628-390-zlatan-8

Jose Mourinho podczas dzisiejszej konferencji prasowej przed meczem z Sunderlandem dał do zrozumienia, że Zlatan Ibrahimović nie zamierza kończyć kariery w Chinach czy Stanach Zjednoczonych, sugerując iż Szwed swoje ostatnie dni kariery piłkarskiej spędzi na Old Trafford.

On zakończy karierę na szczycie, co jest niesamowite. Nie kończy w Ameryce czy Chinach, ale na szczycie szczytów. Jestem z jego powodu bardzo zadowolony, jego rekord jest naprawdę dobry, a wciąż może się poprawić. Bez bramek z rzutów karnych [16 bramek dotychczas], to coś niesamowitego, ponieważ normalnie wielu czołowych strzelców egzekwuje tez jedenastki. Miał on jeden rzut karny w 17 meczach Premier League, dlatego nie mogę być szczęśliwszy z jego powodu – powiedział Mourinho.

Zlatan Ibrahimović zdobył dotychczas 16 goli w tym sezonie w barwach United, ale Jose Mourinho nie ma problemu z tym, że piłkarz w jego wieku jest czołowym strzelcem w klubie.

To dla mnie nie jest problem. Jestem z jego powodu bardzo szczęśliwy, może niektórzy ludzie myślą, że w wieku 35 lat nie jest on już czołowym strzelcem, ponieważ Premier League to nie La Liga, jednak on w wieku 35 lat jest taki sam jak gdy miał 25 lat. W La Lidze było to samo co w Premier League, gra dobrze, strzela gole i wszyscy są zadowoleni z jego dyspozycji – dodał menadżer United.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka