Image default
Wypowiedzi

Mourinho komentuje incydent z udziałem Rojo i Rondona

628-390-rondon-rojo

Jose Mourinho powiedział, że zgadza się z decyzją Anthony’ego Taylora o pokazaniu tylko żółtej kartki Salomonowi Rondonowi, mimo że Wenezuelczyk wymierzył policzek Marcosowi Rojo.

Obaj piłkarze starli się w drugiej połowie, za co zostali przez arbitra upomnieni żółtymi kartkami, ale Anthony Taylor nie dostrzegł, że Rondon uderzył w twarz obrońcę Manchesteru United, za co powinien zostać wyrzucony z boiska.

Jose Mourinho, który w tym sezonie miał już problemy po meczu prowadzonym przez tego arbitra zgodził się z jego decyzją o pokazaniu napastnikowi West Brom żółtej kartki.

Myślę, że sędzia zachował się dobrze. Mecz był poprawny. To było fizyczne spotkanie. Wielcy faceci, wielcy silni faceci. Ich gra była bardzo fizyczna.

– My nie gramy tak fizycznie, jednak próbowaliśmy sobie z tym poradzić. Dlaczego czerwona kartka dla Rondona? Zgadzam się z żółtą kartką.

– Żółta kartka i idziemy dalej. Czasami to lepsze dla arbitra by zachować kontrolę nad meczem. Mecz to 11 na 11. Jestem zadowolony z jego decyzji – powiedział Mourinho.

Wideo – Rondon uderza Rojo

Podobne artykuły

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka

Mourinho wskazał problemy Manchesteru United

Mateusz Motyka