Image default
Klub

Martial: Siedzenie na ławce jest wkurzające

628-390-martial-16

Anthony Martial przekazał, że jest niezadowolony z roli jaką odgrywa w tym sezonie w barwach Manchesteru United. Francuz dodał, że siedzenie na ławce bardzo go denerwuje, jednak wie, że musi przez to przejść.

Były piłkarz AS Monaco zaczynał w tym sezonie mniej niż połowę  z 16 dotychczas rozegranych spotkań Czerwonych Diabłów w Premier League i nie może on odnaleźć dyspozycji ze swojego debiutanckiego sezonu na Old Trafford.

Bycie na ławce jest wkurzające, naprawdę irytujące, jednak to jest test z którego trzeba wyjść i tak się właśnie robi postęp. To trudne ponieważ wszystko czego chcesz to pomóc drużynie, a będąc na ławce nie możesz tego zrobić. Takie są jednak wybory i trzeba to zaakceptować – powiedział Martial dla SFR Sport.

Przyjście na Old Trafford Zlatana Ibrahimovicia znacznie ograniczyły możliwości 21-latka do gry na środku ataku, dlatego we większości spotkań występuje on na pozycji lewego skrzydłowego. Martial mimo swojej obecnej roli jest jednak zmotywowany by udowodnić swoją wartość i spełnić pokładane w nim oczekiwania.

Ludzie wiele ode mnie oczekują, czasami zapominają że wciąż jestem młody. Każdy może myśleć co chce, to nic nie zmieni – dodał Anthony.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka