Image default
Wypowiedzi

Savage: Man Utd zakończy sezon nad Man City

628-390-manutd-mancity2

Robbie Savage jest pod wrażeniem gry podopiecznych Jose Mourinho w ostatnich tygodniach, podczas gdy prowadzony przez Pepa Guardiolę Manchester City się zaciął i w ostatnich 3 spotkaniach zaliczył 2 porażki.

Zdaniem Savage’a, Manchester United mimo słabszego początku rozgrywek zakończy obecny sezon nad lokalnym rywalem. Były piłkarz, a obecnie ekspert piłkarski jest pod wrażeniem formy United w ostatnich tygodniach i uważa, że jest to drużyna, którą stać na serię 6 czy 7 wygranych z rzędu.

W obecnej formie w walce o władze w Manchesterze, Jose Mourinho wygląda na człowieka idącego po swoje podczas gdy Pep Guardiola powolnie się przesuwa.

– W ostatnich 6 tygodniach byłem dużo bardziej pod wrażeniem gry Manchesteru United niż City, którzy po imponującym początku w Premier League zatrzymali się.

– Typowałem w sierpniu, że United wygra tytuł. Niestety wydaje się, że jest to już nieosiągalne, ponieważ mają aż 13-punktową stratę do Chelsea, co jest chyba nie do odrobienia. Jednak tak jak mówiłem w zeszłym tygodniu, najgorsze na Old Trafford jest już za Mourinho.

– Spośród wszystkich kandydatów do TOP4, oni najbardziej wyglądają na drużynę zdolną do serii 6 czy 7 zwycięstw z rzędu. Tabela nie kłamie, United może nie wygrać ligi, ale wciąż myślę, że zakończą sezon nad City – napisał Savage w swojej kolumnie dla The Mirror.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka