Image default
Wypowiedzi

Reakcja Mourinho po wygranej na Selhurst Park

628-390-mourinho-manutd-7

Jose Mourinho był bardzo zadowolony z dzisiejszej jakże cennej wygranej na Selhurst Park. Po bramkach Paula Pogby i Zlatana Ibrahimovicia United w dramatycznych okolicznościach pokonało Crystal Palace.

Reakcja na wygraną
– Zasłużyliśmy na wygraną, byliśmy lepszą drużyną. W pewnym momencie oni zareagowali i zdobyli bramkę. Później jednak to my mieliśmy najlepszy okres w tym meczu. W pierwszej połowie kontrolowaliśmy mecz, ale to w ostatnich 20 minutach bardzo dominowaliśmy i stworzyliśmy wiele dobrych okazji.

O pracy arbitrów
– Decyzji sędziów nie będę komentował.

O sytuacji United w lidze
– Zrobiliśmy wystarczająco by wygrać to spotkanie. Potrzebowaliśmy punktów po wcześniejszych remisach u siebie, w których zrobiliśmy więcej niż było konieczne by wygrać. Gdybyśmy mieli tamte punkty, bylibyśmy blisko czołówki. W tym momencie jednak tylko zmniejszamy dystans do TOP4. Spróbujemy, mamy jeszcze 3 mecze do końca roku i po tym zobaczymy co można uzyskać w drugiej połowie sezonu.

O faulu dwiema wyprostowanymi nogami Marcosa Rojo
– Nie zamierzam komentować interwencji Rojo. Zagrał on dziś fenomenalnie. Nie rozmawiałem na temat wejścia Danny’ego Rose, nie rozmawiałem na temat wejścia Davida Luiza i nie będę też rozmawiał na temat wejścia Marcosa Rojo. To agresywny obrońca, który przechodzi w tej chwili najlepszy okres w swojej karierze.

O kontuzji Erica Bailly
– Nie wiemy czy kontuzja Erica Bailly jest poważna, ale to nie to samo kolano. Nie jest to odnowienie się wcześniejszego urazu. Oczywiście ma on problem, ale pokazał niesamowity charakter próbując grać dalej.

Podobne artykuły

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka

Mourinho wskazał problemy Manchesteru United

Mateusz Motyka