Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Ostrzegałem Zlatana przed grą w Premier League

628-390-mourinho-zlatan

Jose Mourinho wyjawił, że ostrzegał Zlatana Ibrahimovicia przed jego transferem do Manchesteru United, że gra w Premier League nie jest dobrą opcją na „wakacje” przed piłkarską emeryturą.

Ibrahimovic w środowy wieczór zdobył swoją 14 bramkę dla Manchesteru United i był jedną z wyróżniających się postaci na boisku.

-Znałem jego charakter, ze względu na jego wiek myślę, że to właśnie charakter, jego osobowość, jego pasja odgrywają znaczną rolę, że ciągle ma jakość – skomentował menadżer Czerwonych Diabłów.

-Wiedziałem, że może tu robić właśnie to co robi, ale powiedziałem mu „Anglia nie jest najlepszym miejscem jeżeli facet z tak fenomenalną karierą szuka wakacji pod koniec przygody z profesjonalną piłką” – dodał.

-Do Anglii przychodzisz jeżeli chcesz grać w najtrudniejszej lidze świata, jeżeli chcesz coś udowodnić sobie i dowiedzieć się na co Cie stać. Więc jego decyzja o grze dla United była oparta właśnie na tym. Nie chodzi tylko o jego umiejętności, ale o jego przywództwo, jego cele, jego motywację. Jestem z niego bardzo zadowolony – zakończył.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka