Image default
Wypowiedzi

Mourinho: Herrera ma fenomenalny sezon

628-390-herrera-10

Ander Herrera był jednym z najlepszych piłkarzy podczas niedzielnego, wygranego 1-0 meczu z Tottenhamem, asystując przy zwycięskiej bramce Henrikha Mkhitaryana i zaliczając bardzo dobre spotkanie.

Herrera pod wodzą Jose Mourinho gra w linii pomocy znacznie głębiej i doskonale sprawdza się na tej pozycji, o czym świadczy fakt, że rozegrał on w tym sezonie aż 20 z 25 meczów, w których brała udział drużyna Czerwonych Diabłów.

Mimo, że w niedzielę wszystkie oczy zwrócone były na Henrikha Mkhitaryana, który nie tylko zdobył pierwszego gola na Old Trafford, ale też zaliczył kolejny znakomity mecz, mimo to występ Herrery również nie pozostał niezauważony.

Podczas wywiadu w Aon Training Complex w poniedziałek, Mourinho zapytany o grę Hiszpana w tym sezonie odpowiedział:

– Myślę, że najważniejsi dla piłkarza są menadżer i fani. Ander ma wsparcie zarówno od menadżera, jak i od fanów. Nie sądzę więc by przejmował się opinią kogokolwiek innego, on wie, że ma fenomenalny sezon.

– Dlatego gra, dlatego też zaliczył debiut w reprezentacji Hiszpanii. I tak, myślę, że nasza linia pomocy zagrała w niedzielę bardzo dobrze – wszyscy, dlatego jestem z nich bardzo zadowolony.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka