Image default
Klub

„Wszyscy w klubie są wku*wieni na Mourinho!”

628-390-mourinho-manutd-4

Menadżer Manchesteru United, Jose Mourinho zdenerwował piłkarzy i pracowników w klubie po tym jak zarządził popołudniowy trening w Święto Bożego Narodzenia – informuje „The Sun”.

Niemal każdego roku piłkarze i sztab szkoleniowy stawiali się wprawdzie w klubie w dniu Bożego Narodzenia, jednak miało to miejsce rano, a popołudnia były czasem wolnym, który mogli spędzić w rodzinnym gronie, a w zeszłym roku Louis van Gaal dał nawet w tym dniu wszystkim wolne.

Tym razem jednak Jose Mourinho zdecydował, że w Manchesterze United nie ma Świąt, a zawodnicy i sztab szkoleniowy mają stawić się w klubie na godzinę 17:30. Czerwone Diabły w drugi dzień Świąt mają zmierzyć się na Old Trafford z Sunderlandem i pragnący poprawić wyniki klubu Portugalczyk chce przygotować jak najlepiej do tego spotkania swój zespół, nie zważając na okoliczności.

Źródło z otoczenia klubu przekazało dziennikarzom „The Sun”:

– Wszyscy są naprawdę wku*wieni. Nigdy nie słyszeli o czymś takim – nawet za czasów Fergiego.

– Pracownicy stawiali się wcześniej w tym dniu w Carrington by odbył się trening, ale zwoływanie pracowników na Old Trafford wprowadza zupełnie nowy poziom organizacji.

– Jose miał przez większą cześć sezonu niewyraźną minę podczas treningów i zdecydowanie nie jest on zadowolony z wyników.

– Niektórzy pracownicy będą nawet musieli zostać dłużej by jak najlepiej sprawdzić i przygotować boisko na mecz, który odbędzie się następnego dnia. Skutecznie odwołał on Święta.

Podobne artykuły

Oficjalnie: Phelan stałym asystentem Solskjaera!

adi87a

Luke Shaw Piłkarzem Roku! Podsumowanie gali Man Utd.

adi87a

Man Utd potwierdził terminy meczów przedsezonowych

Mateusz Motyka