Image default
Kontuzje

Mourinho: Kontuzja Mkhitaryana niegroźna

628-390-mkhitaryan-5

Henrikh Mkhitaryan rozegrał dziś kolejne kapitalne zawody przeciwko Tottenhamowi, zostając wybrany Zawodnikiem Meczu. Ormianin skończył jednak spotkanie w nienajlepszym nastroju, gdyż musiał opuścić murawę na noszach.

Zdobywca jedynego dziś gola starł się w drugiej połowie z Danny’m Rose, w wyniku czego doznał kontuzji kostki i nie był w stanie o własnych siłach zejść z boiska. 27-latek musiał opuścić boisko na noszach, a w jego miejsce wszedł Eric Bailly.

Jose Mourinho po meczu przekazał, że kontuzja jego podopiecznego na szczęście nie jest poważna i powinien on wrócić do gry w Boxing Day.

Wygląda na to, że nie zagra w kolejnym meczu, ale nie wydaje się być to nic groźnego czy też wymagającego operacji, dlatego mamy nadzieję, że Miki będzie dostępny na Boxing Day – powiedział Mourinho dla „MUTV”.

Wygląda więc na to, że United będzie musiało radzić sobie bez Mkhitaryana w środowym meczu z Crystal Palace i sobotnim starciu z West Brom, a do gry wróci on na rozgrywany w Boxing Day mecz z Sunderlandem na Old Trafford.

Podobne artykuły

Fosu-Mensah wraca do klubu na rehabilitację

adi87a

Ole o sytuacji Rashforda i Martiala przed meczem z Southampton

adi87a

Ole tłumaczy absencję Alexisa w meczu z Tottenhamem

adi87a