Image default
Wypowiedzi

Larsson: Żałuję, że nie zostałem dłużej

628-390-larsson

Słynny napastnik reprezentacji Szwecji, Henrik Larsson w wywiadzie dla „FourFourTwo” przyznał, że najbardziej ze swojej kariery piłkarskiej żałuje, że tak krótko był piłkarzem Manchesteru United.

Były piłkarz m.in Celticu Glasgow oraz FC Barcelony, Henrik Larsson jako zawodnik Helsingborgs został wypożyczony w styczniu 2007 roku na okres dwóch miesięcy do zespołu Manchesteru United. Jak sam przyznaje, powinien zostać zdecydowanie dłużej w zespole z Old Trafford.

Henrik Larsson w barwach Manchesteru United rozegrał łącznie 13 spotkań strzelając bramki przeciwko Lille, Watford oraz Aston Villi.

– Powinienem zostać dłużej, co by oznaczało medal za zdobycie mistrzostwa Anglii. Jednak wciąż obowiązywał mnie kontrakt z Helsingborgs i chciałem dotrzymać umowy. Decyzja o odejściu z Old Trafford była tą, którą najbardziej żałuję w mojej karierze.

– W Manchesterze wszystko wyglądało profesjonalnie. Gdy uczestniczyłem w chrzcinach syna mojego brata, wówczas klub zapewnił mi prywatny samolot bym mógł wrócić jak najszybciej. United potrafi zadbać o swoich zawodników – powiedział Larsson.

Podobne artykuły

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka

Mourinho wskazał problemy Manchesteru United

Mateusz Motyka