Image default
Mecze

Martial: Nastawienie kluczowe w meczu z Zorią

628-390-martial-mu-5

Anthony Martial uważa, że Manchester United, aby wygrać czwartkowy mecz Ligi Europy i awansować do fazy pucharowej rozgrywek musi być pozytywnie nastawiony i dobrze się przygotować mentalnie do spotkania z Zorią Ługańsk.

United uda się do Odessę na Ukrainie, gdzie zagra po raz pierwszy. Czerwonym Diabłom do awansu wystarczy punkt, a wygrana mogłaby zapewnić pierwsze miejsce w grupie.

– Tam jest zupełnie inaczej – nie tylko kibice, ale pogoda. Tam jest naprawdę zimno o tej porze roku. Dla nas znaczy to tyle, że musimy się przystosować do środowiska i odnieść zwycięstwo, bo tego potrzebujemy – komentuje Francuz.

– W Twojej głowie musi być tylko to, co dzieje się na boisku. Jeżeli chcesz wygrać musisz do tego podejść odpowiednio pod względem psychicznym. Wszystko co poza boiskiem nie ma znaczenia – dodaje.

Drużyna z Manchesteru w meczu na Old Trafford z Zorią odniosła skromne zwycięstwo 1:0. Ukraińcom pozostała tylko walka o honor, gdyż w grze o awans już się nie liczą.

– Spodziewamy się trudnego spotkania. W meczu w Manchesterze wszystko poszło po naszej myśli, ale tam będzie znacznie trudniej o dobry wynik. Będą grali przed swoją publicznością co zawsze motywuje, musimy być w pełni skoncentrowani – zakończył Anthony Martial.

Podobne artykuły

Sześciu juniorów trenowało z pierwszym zespołem

adi87a

Oceny pomeczowe: Manchester United – Manchester City

Mateusz Motyka

Kadra na mecz z Manchesterem City

Mateusz Motyka