Image default
Transfery

United zapłaci Monaco dodatkowe 8mln za Martiala

628-390-martial-15

W momencie gdy Anthony Martial zdobędzie dla Manchesteru United kolejne 4 bramki, Czerwone Diabły będą zobowiązane zapłacić AS Monaco dodatkowe 8,4 milionów funtów.

Francuz trafił do United w zeszłym roku za rekordowe jak na nastolatka 36 milionów funtów. Wygląda na to, że może jeszcze w grudniu Martial spełni jeden z warunków, po którym kwota jego transferu wzrośnie do sumy 44,4 milionów funtów.

20-latek w środowym meczu z West Ham zdobył swojego 3 i 4 gola w United w tym sezonie, dzięki czemu ma już na koncie 21 bramek dla klubu od czasu przyjścia na Old Trafford. Jeden z punktów umowy Martiala mówi, że po zdobyciu przez niego 25 goli dla Czerwonych Diabłów, klub będzie zobowiązany do zapłacenia AS Monaco wspomnianych 8,4 mln.

To jednak nie koniec kosztów jakie United może ponieść w najbliższym czasie, bowiem Anthony ma na koncie 15 występów w reprezentacji Francji, a po rozegraniu przez niego 25 meczu w kadrze, koszt jego transferu do Manchesteru wzrośnie o kolejne 8,4 milionów funtów i wynosić będzie wówczas aż 52,6 milionów.

Podobne artykuły

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a

PSG liczy na sprowadzenie De Gei za darmo

adi87a