Image default
Mecze

Mkhitaryan podekscytowany występem United

628-390-mkhitaryan-manutd-5

Henrikh Mkhitaryan został wybrany najlepszym piłkarzem wczorajszego meczu z West Ham. Ormianin po spotkaniu był bardzo zadowolony z występu swojego i drużyny oraz z wysokiego zwycięstwa nad Młotami.

Po tytule Piłkarza Meczu w spotkaniu z Feyenoordem w Lidze Europy, były zawodnik Borussii Dortmund zaliczył we wczorajszym spotkaniu z West Ham kapitalne zawody, co udokumentował dwiema asystami.

Jestem podekscytowany występem drużyny, a także moim. Wykonaliśmy dobrą robotę. Daliśmy z siebie wszystko, ponieważ ostatni niedzielny mecz z West Ham nie był dla nas najlepszy, bo nie udało się go wygrać. Tym razem myślę, że wszystko poszło po naszej myśli i jestem z tego powodu bardzo zadowolony.

– W ostatnim meczu nie potrafiliśmy wykorzystać swoich szans, ale tym razem się to udało i widać różnicę. Tym razem zrobiliśmy więcej niż musieliśmy czego efektem były aż 4 gole. Może mogliśmy zdobyć jeszcze więcej goli, ale zatrzymaliśmy się na czterech i  uważam, że zagraliśmy bardzo dobry mecz, a przejście z obrony do ofensywy było wspaniałe. Teraz musimy ciężko pracować by być gotowymi na mecz z Evertonem.

– Czasami po meczu czujesz się zmęczony, ale to bardzo pozytywne zmęczenie, ponieważ zrobiłeś na boisku co mogłeś i jesteś usatysfakcjonowany z tego co zrobiłeś, dlatego myślę, że to dzień, w którym cała drużyna jest zmęczona, ale bardzo zadowolona.

– Oczywiście to zawsze jest przyjemność, gdy wygrywa się mecz, ponieważ szybciej wtedy dochodzimy do siebie, a także jest lepsza atmosfera w szatni, na czym nam bardzo zależy – powiedział Mkhitaryan dla „MUTV”.

Podobne artykuły

Sześciu juniorów trenowało z pierwszym zespołem

adi87a

Oceny pomeczowe: Manchester United – Manchester City

Mateusz Motyka

Kadra na mecz z Manchesterem City

Mateusz Motyka