Oficjalnie: Bez Mourinho na West Ham

628-390-mourinho-11

Menadżer Czerwonych Diabłów został ukarany jednomeczowym zawieszeniem za incydent z niedzielnego meczu Premier League. Dodatkowo otrzymał też karę grzywnę w wysokości 16000 funtów.

Oznacza to, że Mourinho nie będzie mógł poprowadzić drużyny w dzisiejszym meczu EFL Cup z West Ham na Old Trafford. 53-latek został odesłany na trybuny przez sędziego głównego po tym jak w przypływie złości kopnął leżącą obok niego butelkę.

Portugalczyk zareagował tak na kartkę pokazaną Paulowi Pogbie za symulowanie faulu. Powtórki pokazały, że nie było kontaktu między Markiem Noblem, a francuskim pomocnikiem United.

To nie pierwszy taki incydent ,,The Special One” w tym sezonie. Dwa miesiące temu został wyrzucony na trybuny przez sędziego w meczu z Burnley. Został wtedy ukarany zawieszeniem na jeden mecz i karą grzywny w wysokości 8000 funtów.

Były trener Chelsea, Interu i Realu Madryt był też zmuszony zapłacić 50 000 funtów kary za swoje niestosowne komentarze pod adresem Anthonego Taylora, arbitra głównego meczu z Liverpoolem na Anfield.

Źródło:

bbc.com

Dyskusja