Image default
Transfery

Mirror: Man Utd gotowe powalczyć o Payeta

628-390-payet

Dimitri Payet ma być przedmiotem wielomilionowej oferty ze strony Manchesteru United, jednak West Ham nie zamierza bez walki godzić się na odejście swojego najlepszego obecnie piłkarza – informuje „The Mirror”. 

29-latek był objawieniem poprzedniego sezonu Premier League i zdobył tytuł najlepszego piłkarza sezonu spośród piłkarzy West Ham. Latem zaś Payet był wiodącą postacią w reprezentacji Francji na Euro 2016, podczas którego poprowadził on drużynę Les Bleus do finału tego turnieju.

Obecny sezon nie jest tak dobry dla Francuza, jednak w kilku spotkaniach pokazał on już próbkę swoich niecodziennych umiejętności. Payet podpisał w lutym tego roku nowy 5-letni kontrakt z Młotami, na mocy którego zarabia on 125 tysięcy funtów tygodniowo. West Ham za swojego piłkarza będzie oczekiwał kwoty nie mniejszej niż 35 milionów funtów.

Mało prawdopodobne by Londyńczycy zgodzili się na odejście swojego zawodnika w styczniu, jednak po sezonie sytuacja ta może ulec zmianie i atrakcyjna oferta może ich przekonać do sprzedaży byłego piłkarza Olympique Marsylia.

W przypadku ewentualnego niepowodzenia transferu Payeta na Old Trafford, planem B ma być skrzydłowy Atletico Madryt, Yannick Carrasco, który jest w ostatnim czasie bacznie obserwowany przez skautów United.

Podobne artykuły

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a

PSG liczy na sprowadzenie De Gei za darmo

adi87a