Image default
Wypowiedzi

Ibrahimović: Rooney zasługuje na więcej szacunku

628-390-rooney-zlatan-2

Szwedzki napastnik Manchesteru United oczekuje od mediów większego szacunku dla Wayne Rooneya. Kapitan Czerwonych Diabłów był najprawdopodobniej najlepszym zawodnikiem United w meczu z Feynoordem.

– Przede wszystkim jako osoba – jest fantastyczny! Miałem szczęście poznać go prywatnie i jako piłkarza. To doskonały zawodnik. Każdy wie co może zrobić i co zrobił – komentuje Szwed.

– Kiedy jesteś tak rozpoznawalny jak Rooney ludzie są Tobą zainteresowani. Nie wiem co się stało [na zgrupowaniu reprezentacji Anglii] i nawet nie chcę go o to pytać bo to nie jest dla mnie ważne. Jestem w stu procentach pewien, że media same nie wiedzą co się tam tak naprawdę stało. Nie widzę w Anglii wielu zawodników z podobną karierą co Wayne, więc jest to przykre, że nie okazuje mu się należytego szacunku – dodaje.

Ibrahimović uważa Ligę Europy za ważny bodziec dla klubu:

-Myślę, że to trofeum jest ważne. Staramy się wygrywać każdy turniej, w którym gramy. Byłoby fantastycznie, gdybym mógł je wygrać.

-Myślę, że Jose chce je wygrać, podobnie jak gracze. Filozofią jest wygrywanie trofeów. Dopóki jesteśmy w grze zrobimy wszystko, żeby tak się stało – zakończył.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka