Image default
Wypowiedzi

Giggs: Miewałem odmienne zdanie niż Van Gaal

628-390-giggs-lvg

Ryan Giggs wyjawił, że podczas pracy jako asystent Louisa van Gaala zdarzały się sytuacje, w których nie podzielał on zdania Holendra – powiedział Walijczyk dla „Sky Sports”.

Legendarny piłkarz Czerwonych Diabłów był asystentem Davida Moyesa i Louisa van Gaala, jednak latem musiał opuścić Old Trafford z powodu zatrudnienia przez klub Jose Mourinho. Zdradził on, że podczas pracy z Holendrem zdarzało mu się mieć inne zdanie niż on, dodał też jednak, że uczył się fachu od 65-latka.

Tu nie chodzi o dogryzanie komuś. Nie chodzi tylko o mnie, ale też o innych trenerów. Wyrażaliśmy swoje zdanie i Louis mógł pójść tą drogą, ale nie musiał – powiedział Giggs.

– On był menadżerem i szefem, to on podejmował decyzje, pracowaliśmy według jego myśli nawet jeśli nie zawsze się z tym zgadzaliśmy. Jako asystent, czasami można być sfrustrowanym, ale to też wspaniała praca, ponieważ presja nie spoczywa na Tobie – dodał.

– To było coś innego niż to do czego przyzwyczaiłem się przez długi czas pod wodzą Sir Aleksa, ale nauczyłem się jak ustawiać drużynę, a także brałem udział w zupełnie innych sesjach treningowych. Jak w przypadku wszystkiego, były rzeczy, które mogłem z tego wynieść, a także takie, których nie chciałem – zakończył Walijczyk.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka