Image default
Transfery

Bailey odpowiada na zainteresowanie Man Utd

628-390-leon-bailey

Reprezentant Jamajki Leon Bailey z wielkim entuzjazmem podchodzi do możliwości gry w Premier Leauge. Od dłuższego czasu jest obserwowany przez wysłanników z Old Trafford.

19-letni skrzydłowy jest jednym z czołowych postaci RKC Genak sezonu 2016/2017. W 25 meczach wszystkich rozgrywek zaliczył 8 bramek dla swojego zespołu oraz odnotował również taką samą liczbę asyst.

Wybrany najlepszym piłkarzem młodego pokolenia sezonu 2015/2016 Jupiler Pro League swoimi udanymi występami zwrócił na siebie uwagę wielu czołowych drużyn w Europie z Manchesterem United na czele.

Wielkim zwolennikiem talentu Baileya jest również Jose Mourinho, który już wcześniej będąc menadżerem Chelsea Londyn próbował zakontraktować reprezentanta Jamajki. Jednak ostatecznie nie udało mu się zrealizować transakcji.

Sam piłkarz również bardzo pozytywnie zapatruje się na możliwość gry w Premier League, jednak chciałby również regularnie występować by stać się jeszcze lepszym piłkarzem.

– Zawsze marzyłem o grze w Premier League. Jednak jeśli Manchester United nie byłby w stanie mi zagwarantować regularnej gry to zostałbym w Genk – przyznał Bailey.

– Bardzo ważne na tym etapie mojej kariery jest regularne granie. Chcę się wciąż rozwijać by stać się jeszcze lepszym piłkarzem.

– Sprawy transferowe zostawiam mojemu menadżerowi, a gdy wpłynie jakaś konkretna oferta, to wówczas usiądziemy przy stole i zastanowimy się nad dalszą przyszłością.

Podobne artykuły

Sky Sports: James ustalił warunki kontraktu z Man Utd

adi87a

Record: United zapłaci 120 mln za Felixa?

Mateusz Motyka

Galtier: Nicolas Pepe odejdzie z Lille

adi87a