Image default
Wypowiedzi

Jones: Czujemy się, jak byśmy przegrali 0-6!

628-390-jones-4

Phil Jones podsumowując nastroje w szatni United po meczu z Arsenalem przyznał, że drużyna po stracie bramki w końcówce meczu z Arsenalem „czuła się jakby przegrała 0-6”. Według Anglika Kanonierzy zasłużyli na porażkę tak samo jak Stoke City i Burnley.

Ostatnie trzy mecze na Old Trafford drużyna gospodarzy zremisowała. Według Jonesa może mieć to poważne konsekwencje na koniec sezonu.

– Jeszcze nie jest czas na panikę, graliśmy dobrze i stwarzaliśmy sobie okazje, tym razem szczęście nie było po naszej stronie, ale to się zmieni – komentuje Jones.

– To jest szalone! Gdybyśmy wygrali, mielibyśmy tylko 3 punkty straty do Arsenalu, ale tak po prostu jest w Premier League – dodaje.

Humory byłyby zupełnie inne, gdyby nie to, że Arsenal miał jedną okazję i ją wykorzystał. Dośrodkowanie w ostatnich minutach wykorzystał Olivier Giroud.

-To okropne, ale jako piłkarz nie mogę czuć żalu do siebie, iść zamknąć się w pokoju i już nigdy nie wyjść z mieszkania. Ciężko pracowałem na swoją kondycję, to było trudne dla mnie zwłaszcza psychicznie i nie umiem wyrazić słowami jakie to dla mnie frustrujące. Zostawiam to jednak za sobą i chcę iść do przodu – zakończył obrońca United.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka