The Sun: Smalling dostanie nową umowę

628-390-smalling-2

 

Chris Smalling w najbliższym czasie podpisze nową umowę z Manchesterem United, pomimo kontrowersyjnych wypowiedzi Jose Mourinho na jego temat – informuje ,,The Sun”.

Mimo tego, że aktualna umowa Anglika obowiązywać będzie jeszcze przez 2 sezony, zdaniem “The Sun” klub przygotowuje dla niego nowy kontrakt. Aktualnie stoper Czerwonych Diabłów leczy kontuzję stopy.

Właśnie przez urazy, zdaniem Jose Mourinho Smalling ma problem z psychicznym komfortem na boisku. Portugalski trener w meczu ze Swansea zastąpił kontuzjowanego Chrisa Marcosem Rojo, jednak Anglik doznał urazu już wcześniej. W spotkaniu na Stamford Bridge, wysoko przegranym przez United, grał on na środkach przeciwbólowych.

Smalling powoli dochodzi do dyspozycji meczowej i stopniowo powinien odzyskiwać swoje miejsce zarówno w klubie jak i w reprezentacji, jednak defensywa United gra w tym roku wyjątkowo nierówno, na tyle, że mówi się o sensacyjnym powrocie Michaela Keane’a, na którego sprowadzenie United musieliby wyłożyć 25 mln funtów.

Mourinho w meczu przeciwko Burnley (gdzie aktualnie gra Keane) grał trójką lewych obrońców, właśnie z powodu kontuzji, a Michael Keane błyszczał w obronie i znacznie przyczynił się do zachowania czystego konta przez jego zespół.

Źródło:

Independent

Dyskusja