Image default
Wypowiedzi

Neville: Martial musi zacząć pokazywać jakość

628-390-martial-15

Ostatnie występy Anthony’ego Martiala w Manchesterze United są dalekie od pokładanych w nim oczekiwań – powiedział Gary Neville dla „Sky Sports”.

Były obrońca Czerwonych Diabłów podkreślił, że po wartym 55 milionów funtów transferze, na Francuzie spoczywają wielkie oczekiwania, jednak zakwestionował on zarazem ostatni wpływ byłego piłkarza AS Monaco na grę klubu z Old Trafford.

20-latek miał doskonały początek kariery w United, jednak przez problemy pozaboiskowe jest on w ostatnich kilku miesiącach cieniem piłkarza, którym był w poprzednim sezonie.

18 miesięcy temu sprowadzili piłkarza za 55 milionów funtów i będąc szczerym, w ostatnich sześciu, siedmiu, czy ośmiu miesiącach nie spełnia on oczekiwań.

– Mourinho powiedział o nim, że dobrze pracował na treningach w ostatnich tygodniach, ale już czas by zaczął pokazywać to na boisku, ponieważ kosztował 55 milionów funtów. Piłkarze trafiający do klubu są oceniani i Martial jest na oczach wszystkich dlatego musi zacząć pokazywać jakość.

– Niektóre z jego występów były bardzo słabe. Nie przypomina on tego piłkarza, jakiego widziałem wcześniej – powiedział Neville.

Podobne artykuły

Blackmore: United powinien dać szansę Wilsonowi

Mateusz Motyka

Rooney: Piłkarze powinni czuć respekt przed Solskjaer’em

Mateusz Motyka

Woodward deklaruje pełne wsparcie dla Solskjaera

Mateusz Motyka